Zoraďovač / linetech

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za správne zoradenie strojov a nástrojov, zabezpečuje ich bezporuchový chod
- vykonáva kontrolu prvých kusov, namerané hodnoty zaznamenáva do evidenčnej karty kvality
vykonáva meranie výrobkov počas pracovných zmien, uvoľňuje výrobu
- lisuje jednoduché strojné súčiastky a výlisky z jemných plechov a tenkých materiálov na nastavených lisoch
- po odlisovaní dávky alebo pri poruche nástrojov, vykonáva meranie posledného výrobku, vyplňuje protokol o oprave nástroja
- vykonáva priebežnú kontrolu platnosti meradiel a kontrolných kalibrov
- vykonáva činnosti súvisiace s výmenami nástrojov v lisoch
- vykonáva drobné opravy na zariadeniach a nástrojoch v spolupráci s údržbou
- pracuje s programom QAD

- práca na zmeny
- stravovanie v závodnej jedálni vo všetkých zmenách
- letný a zimný bonus
- motivačný bonus každý mesiac
- nadštandardné príplatky za sviatky, nadčasy, soboty a nedele
- DDP 3% príspevok zamestnávateľa
- Cafeteria benefitový systém - benefity podľa vlastného výberu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

2020357746
Továrenská 13
90101 Malacky
ID: 3304928   Dátum zverejnenia: 21.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou