EHS (BOZP, PO) Koordinátor

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Továrenská 13, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pôsobí ako poradca manažmentu v oblasti BOZP a PO
• Monitoruje implementovanie a dodržiavanie štandardov v oblasti BOZP a PO
• Realizuje školenia BOZP a PO pre zamestnancov
• Posudzuje riziká a ohrozenia zdravia zamestnancov
• Koordinuje spoluprácu s pracovnou zdravotnou službou v oblasti hygieny práce
• Vyšetruje príčiny a riešenia situácií súvisiacich s pracovnými úrazmi, chorobami z povolania a dáva návrhy na vykonávanie prípadných opatrení
• V oblasti BOZP spolupracuje s príslušnými štátnymi a inými externými inštitúciami
• Vyjadruje sa k predloženým projektom v rámci spoločnosti z hľadiska BOZP
• Tvorí a implementuje príslušné normy, interné predpisy a manuály
• Vykonáva audity na základe interných smerníc spoločnosti
• Vedie projekty a participuje na neustálom zlepšovaní systému manažérstva a výkonnosti BOZP v spoločnosti

• letný a zimný bonus
• DDS 3% príspevok zamestnávateľa
• rôzne príspevky (pri svadbe, narodení dieťaťa, ...)
• strava dotovaná nad rámec zákona
• firemné akcie (deň detí, športový deň)
• balíček voliteľných benefitov podľa preferencií (Cafeteria)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Platné osvedčenie na výkon autorizovaného bezpečnostného technika, činnosti technika požiarnej ochrany
• Znalosť aktuálnej legislatívy - znalosť ISO noriem a príslušnej legislatívy BOZP a PO
• Životné prostredie - základný prehľad v problematike životného prostredia a súvisiacej legislatívy
• Praktické znalosti na pozícii minimálne 2 roky
• Komunikatívna angličtina podmienkou
• Úspešný uchádzač je je samostatný pri riešení vlastných úloh a zároveň je schopný participovať na tímových projektoch
• Schopnosť pracovať pod tlakom a flexibilita prinášať nové riešenia
• Precíznosť a presnosť vo vzťahu k práci súvisiacej s dodržiavaním zákonných noriem
• Schopnosť prinášať nové nápady, zlepšenia v oblasti bezpečnosti práce

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3223437  Dátum zverejnenia: 5.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou