Nástup ihneď operátor na lisovňu/zvarovňu (Ref. č.: 12/2018)

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
720 € brutto + prémie + príplatky + nadčasy, s vhodným kandidátom je možnosť dohodnúť navýšenie základnej mzdy, čo závisí od požadovanej praxe a vzdelania + mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha lisovacieho zariadenia (tvárniaci lis) roboticky riadené zariadenie.
Práca na modernom pracovisku, kde sa používa nová technológia lisovania kovu a hliníka.
Spolupráca pri realizácii zlepšovacích návrhov (zaujímavá odmena za prínos), zapájanie do systému riadenia kvality (ISHIKAWA).
Práca je v 3-zmennej a 4-zmennej prevádzke.

Miesto výkonu práce: MALACKY

Ponúkame aj možnosť ubytovania ( čiastočne hradené zamestnávateľom ) na zamestnaneckej ubytovni priamo pri areáli firmy (možnosť dochádzania do práce z iných častí SR).

- motivujúce platové ohodnotenie a príplatky nad rámec Zákonníka práce:
- nočná zmena 0,96€/hod.,
- práca vo sviatok 100%,
- sobota a nedeľa 25% priemernej hodinovej mzdy
- mesačný výkonnostný bonus 60 €/mesiac
- letný a zimný bonus (250+250 €)
- príspevok na DDS 3%
- stravovanie na pracovisku, strava je zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách ( zamestnanec platí len 0,80 €)
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
- príspevok pri narodení dieťaťa (100 €), svadbe (100 €), športové aktivity , denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom
- príspevok na rekreácie pre zamestnancov a ich rodiny
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň a pod.)
- finančný bonus pri odporučení nového kolegu- 400 eur (200 eur po odpracovaní 1 mesiaca, ďalších 200 eur po odpracovaných 3 mesiacoch)

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uviesť názov pozície a spolu s Vašim životopisom zaslať nasledujúci text:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti TOWER AUTOMOTIVE, a.s., so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zakona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Horváthová
Tel.: +421915992300
E-mail: poslať životopis
ID: 2870291   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   720 € brutto + prémie + príplatky + nadčasy, s vhodným kandidátom je možnosť dohodnúť navýšenie základnej mzdy, čo závisí od požadovanej praxe a vzdelania + mesačné bonusy