Merací technik (Laboratórium)

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 € + príplatky + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva rozmerovú kontrolu produkcie dielcov, meranie nakupovaných dielcov, meranie kontrolných a meracích prípravkov, vykonáva hodnotenie námerových odchýliek, vykonáva údržbu a čistenie meracích strojov a meracích prípravkov, vykonáva kalibráciu meracieho stroja WENZEL
programovanie merania
práca s 3D meracími strojmi

príspevok na DDS - III. Pilier
Nový benefitový systém "Cafeteria"
letný a zimný bonus

Informácie o výberovom konaní

- práca na zmeny
Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kvalifikačné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

dôslednosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
Anglický jazyk je výhoda

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky
ID: 1556391   Dátum zverejnenia: 27.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 € + príplatky + odmeny