Urgentne/okamžitý nástup Nástrojár

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ /brutto mesačne + mesačný bonus+príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva nástrojárske práce formou opráv (postupové,lisovacie,ohýbacie, strihové nástroje)
analyzuje a vykonáva opravy lisovacích nástrojov
vykonáva preventívnu údržbu nástrojov a prípravkov
vykonáva tušírovacie práce pod lisom
vyrába jednoduché i zložitejšie súčasti nástrojov, prípravkov na strojnom zariadení

Ponúkame:
- výborné platové podmienky
- prácu na 3 - 4 zmeny
- stravovanie v ZJ vo všetkých zmenách
- motivačný bonus
- DDP 3% príspevok zamestnávateľa
- možnosť osobného rozvoja a zvyšovania odbor. kvalifikácie

Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kvalifikačné požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v podobnej pracovnej pozícii v oblasti AP výhodou
V prípade záujemcu absolventa, je potrebná prax vo výrobnom podniku
- iné: precíznosť, zručnosť, technické myslenie
zváračský, žeriavnický a viazačský preukaz - vvýhodou

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1441170  Dátum zverejnenia: 27.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€ /brutto mesačne + mesačný bonus+príplatky