Recepčná v jazykovej škole.

TOWER ACADEMY

Miesto práce
Vajnorská 100B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
január 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacPracovný pomer na ŽIVNOSŤ.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu jazykovej školy spoľahlivú a pozitívne naladenú recepčnú.
Sme stabilná a moderná jazyková škola a naším cieľom je pomáhať klientom dosahovať ich ciele v oblasti jazykového vzdelávania. Sídlime v moderných, klimatizovaných priestoroch administratívnej budovy TOWER 2, ktorá patrí k shopping centru VIVO (Polus) s krásnymi výhľadmi na jazero Kuchajda a výbornou dostupnosťou MHD.

Náplň práce je:
- Manažovanie rozvrhu výučby jednotlivých kurzov.
- Komunikácia s klientmi a lektormi jazykovej školy.
- Príprava podkladov k mesačnej uzávierke.
- Objednávanie materiálneho zabezpečenia firmy.
- Udržiavanie poriadku v priestoroch školy.

Pri tejto práci je potrebné dodržiavať zavedené postupy. Je vhodné ak máte chuť sa učiť a aplikovať nové znalosti.
Budete sa u nás pravidelne vzdelávať, zbierať skúsenosti a osobne sa rozvíjať v príjemnom prostredí s dobrým a pracovitým tímom za podpory manažmentu jazykovej školy.

Očakávame predovšetkým pozitívne a príjemné naladenie, zodpovedný prístup k práci a vysokú úroveň etiky.

PRACOVNÁ DOBA je rozdelená na 2 obdobia:

OBDOBIE 1: SEPTEMBER až JÚN:
Každý druhý piatok máte voľný deň!
Pondelok až štvrtok: 10:00-18:30
Piatok: podľa dohody

OBDOBIE 2: JÚL + AUGUST:
PONDELOK až PIATOK: 10:00 – 15:30

Chceme, aby boli naši zamestnanci na pracovisku šťastní, preto im poskytujeme: dynamickú a stabilnú prácu s inteligentnými a vzdelanými mladými ľuďmi v krásnych, moderných priestoroch s výhľadmi na jazero Kuchajda a prepojením s obchodným centrom VIVO, chill-out room, pitný režim, kávu, čaj a tiež:

- Práca s príjemnými klietami, ktorí u nás študujú radi.
- Práca s mladými, vzdelanými lektormi zo SK a zahraničia.
- Firemné auto aj na súkromné účely vrámci Bratislavy.
- Parkovacie státie priamo pred budovou.
- Teambuildingy
- Výbornú dostupnosť MHD.
- Každý druhý piatok voľný deň (vidˇ “Pracovná doba”)
- Preplatenie 2 až 3 týždňov dovolenky podľa počtu odpracovaných mesiacov.

Informácie o výberovom konaní

Mzda pre živnostníkov:

01-06 mesiac: 1 500 EUR
07-12 mesiac: 1 700 EUR
12-24 mesiac: 1 800 EUR
24 a viac: 2 000 EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mac OS - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú vítané.
- Odolnosť voči stresu.
- Orientácia na zákazníka.
- Multitasking.
- Príjemné vystupovanie.
- Výborné komunikačné zručnosti.
- Iniciatívny prístup k riešeniu problémov.
- Aktívna znalosť angličtiny na úrovni B2.
- Spoľahlivosť a samostatnosť.
- Pokročilá práca s počítačom.

TOWER ACADEMY is a modern language school that:
- Organizes language courses for corporate (B2B) and private clients (B2C)
- Educates more than 1.500 students in 10 languages every year.
- Cooperates with 60 teachers.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2432810  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac