Technical Support - Pracuj pre inovatívny software house

Touch4IT s.r.o.

Miesto práce
Holubyho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Touch4IT sa zrodilo z vízie troch chalanov s technickým nadšením, ktorí chceli niečo zmeniť. Odvtedy sme síce prešli dlhou cestou, no náš start-upový duch nás neopúšťa rovnako tak ani chuť tvoriť kvalitné digitálne produkty a riešenia. Sme partia ľudí, ktorí si užíva tvorbu softvéru na mieru tak, aby sme pomohli našim klientom rásť v ich biznise. A keď práca dovolí, vrhneme sa na teambuildingové akcie – či už ide o výlety k moru v Chorvátsku, túry po slovenskej prírode alebo bežecké preteky po Česku a Slovensku. Všetko toto nám pomáha byť viac ako len kolegovia a práve takáto atmosféra nás ženie vpred. Touch4IT je miesto, kde sa spoľahlivosť stretáva s inováciou. Bližšie do našej firmy môžeš nahliadnuť tu: https://www.touch4it.com/careers

Čo by si mal u nás na starosti?

  • Podporu kolegov pri riešení problémov s notebookmi, tlačiarňami, telekomunikačnými zariadeniami.
  • Správu a údržbu počítačov a telefónov.
  • Objednávky a prípravu nového hardvéru.
  • Evidenciu a správu hardvérového inventára.
  • Inštaláciu a re-inštaláciu operačných systémov a zariadení.
  • Podieľanie sa na správe nášho officu.
  • Vízia do budúcnosti - práca s Azure a zabezpečenie správy prístupov (access management).

  • Práca v rýchlo rastúcej slovenskej softvérovej spoločnosti s vysokými ambíciami.
  • Behom dňa si môžeš zacvičiť v našom mini fitness centre s osobným trénerom, zahrať stolný futbal alebo Xbox, oddýchnuť si vo fínskej saune či si vychutnať lahodnú kávu na slnečnej terase.
  • Môžeš využiť hodiny angličtiny v skupine s native speakrom.
  • Máš možnosť využiť aj účtovné, daňové, finančné a právne poradenstvo.
  • Môžeš si požičať firemné bicykle alebo paddleboards.
  • Podporujeme aj duševné zdravie a preto máš prvé hodiny s psychológom preplatené.
  • Cez rok máme veľa teambuildingov z čoho najväčší je pri mori a ďalšie tímové akcie ako grilovačky, herné večery a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Informačných technológí, správa sietí, inštalácia hardwaru

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovedná osoba

  • Technická znalosť hardvérových komponentov (napr. oprava PC) a domácej siete

  • Chuť učiť sa a ísť ďalej

  • Prax na podobnej pozícií (IT support, správa výpočtovej techniky)

  • SŠ elektrotechnická (technik počítačových sietí)

We are a software & design house with a unique team of specialists. We build innovative solutions delivering a stunning digital experience. This is us: https://www.touch4it.com/careers

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Strašifták
E-mail: poslať životopis
ID: 4798716  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac