Junior Android Developer

Touch4IT s.r.o.

Holubyho 4, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 000 EUR/mesiacVýsledná suma je závislá od skúseností kandidáta a typu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu mobilných vývojárov hľadáme novú posilu. Hľadáme junior Android developera s vášňou pre mobilný vývoj a technológie, s chuťou rásť a rozvíjať sa.

Aké budú tvoje zodpovednosti?
- vývoj native aplikácií pre Android
- práca s outside data sources a APIs
- práca na bugoch a zlepšovanie výkonu aplikácie
- kooperácia s UI/UX tímom a backend developermi pri definovaní a designe nových funkcionalít

Aké máme požiadavky?
- skúsenosť s vývojom aplikácii je vítaná
- schopnosť používať programovacie jazyky: Java a Kotlin
- skúsenosť s Git
- skúsenosť s APIs
- schopnosť pracovať v tíme
- spoľahlivosť

Čo ti ponúkame?
- Senior mentor ktorý ťa bude podporovať pri tvojom rozvoji
- Prácu v rýchlo rastúcej softvérovej spoločnosti s vysokými ambíciami
- Prácu v  tíme so skúsenými developermi
- Finančné ohodnotenie zodpovedajúce Tvojim skúsenostiam v odvetví
- Neformálne pracovné prostredie a skvelý kolektív flexibilný pracovný čas
- Home office podľa dohody a flexibilný pracovný čas
- Moderné kancelárie na skok od centra (medzi Bratislavským hradom a Slavínom)
- Teambuildingy pri mori a ďalšie tímové akcie ako turistiky, grilovačky, herné večery,....
- Behom pracovného dňa si môžeš zacvičiť v našom mini fitness centre, zahrať stolný futbal alebo Xbox, oddýchnuť si vo fínskej saune či si vychutnať lahodnú kávu na slnečnej terase.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Základy
Kotlin - Základy

We are a software & design house with a unique team of specialists. We build innovative solutions delivering a stunning digital experience. This is us: https://www.touch4it.com/careers
ID: 4482205  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac