Office Manager

Touch4IT s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 4, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2023 alebo dohodou
Od 1 250 EUR/mesiacFinálne platové ohodnotenie bude predmetom diskusie na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu, ktorá nám svojou priateľskou povahou rozžiari celý office :) Ako zistíš, či si na túto pozíciu správny fit?
- Máš príjemné vystupovanie, si priateľská, usmievavá a ochotná pomôcť kolegom.
- Si zodpovedná, spoľahlivá a vieš si veci zorganizovať.
- Baví ťa komunikácia a práca s ľuďmi.
- Nemáš rada monotónnu prácu, hľadáš niečo, kde sa budeš vedieť realizovať.
- Veľkou výhodou je, ak už máš skúsenosti z podobných pozícií (office manager, recepčná)

Ako bude vyzerať tvoj život u nás?
- Zodpovednosť za office manažment, kde sa môžeš naplno realizovať, fantázii sa medze nekladú :) iniciatívnosť skrz toho, čo treba v našich priestoroch urobiť je viac než vítaná.
- Pomoc s organizáciou tuzemských aj zahraničných ciest - rezervácia hotelov, leteniek, konferenčných miestností, angličtina je must have.
- Chystanie a posielanie welcome balíčkov, nakupovanie darčekov na narodeniny a Vianoce.
- Budeš členkou nášho Eventgers teamu v rámci ktorého tvoríme kopu firemných akcií.
- HR, marketingové a obchodné pomocné práce.
- Ostatné administratívne práce.

- Práca v rýchlo rastúcej slovenskej softvérovej spoločnosti s vysokými ambíciami.
- Behom dňa si môžeš zacvičiť v našom mini fitness centre s osobným trénerom, zahrať stolný futbal alebo Xbox, oddýchnuť si vo fínskej saune či si vychutnať lahodnú kávu na slnečnej terase.
- Môžeš využiť hodiny angličtiny v skupine s native speakrom.
- Máš možnosť využiť aj účtovné, daňové, finančné a právne poradenstvo.
- Môžeš si požičať firemné bicykle alebo paddleboards.
- Podporujeme aj duševné zdravie a preto máš prvé hodiny s psychológom preplatené.
- Cez rok máme veľa teambuildingov z čoho najväčší je pri mori a ďalšie tímové akcie ako grilovačky, herné večery a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Iniciatívnosť a ,,common sense“ pre to, čo treba v priestoroch urobiť.
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a systematickosť.
- Príjemné priateľské vystupovanie a ochota.
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

We are a software & design house with a unique team of specialists. We build innovative solutions delivering a stunning digital experience. This is us: https://www.touch4it.com/careers
ID: 4368279  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac