QA tester

Touch4IT s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného testera s vášňou pre technológie, zodpovedným prístupom a záujmom neustále posúvať dopredu seba i celú našu spoločnosť.

Aké budú tvoje zodpovednosti?
- Testovanie mobilných a webových aplikácií, API rozhrania a pod.
- Vyhodnocovanie a reportovanie výsledkov testov
- Manuálne testovanie
- V budúcnosti písanie automatizovaných testov a integračných testov

Aké máme požiadavky?
- Hľadáme analytickú, dôslednú a zodpovednú osobu
- Mal by si byť komunikatívny a tímový hráč
- MS office - pokročilý
- Veľkou výhodou je predchádzajúca skúsenosť s testovaním softvérov
- Veľkou výhodou je skúsenosť s prostredím iOS aj Android
- Aj keď v súčasnosti neočakávame od kandidátov prax s programovaním, do budúcnosti budeme smerovať nových kolegov k automatizovanému testovaniu. Hľadáme preto kolegu, pre ktorého je toto smerovanie atraktívne :)

V Bratislave máme pobočku, kde ti vieme vytvoriť pravidelné pracovné miesto a kde sa na teba budú tešiť aj ostatní kolegovia. V dnešnej dobe nám však nevadí ani situácia, že budeš pracovať odkiaľ ty chceš :) voľba je na tebe.

Showreel2020: https://www.youtube.com/watch?v=pOewhkd-3vg.

Ponúkame:
- Prácu v rýchlo rastúcej softvérovej spoločnosti s vysokými ambíciami
- Prácu v  tíme so skúsenými developermi
- Finančné ohodnotenie zodpovedajúce Tvojim skúsenostiam v odvetví
- Neformálne pracovné prostredie a skvelý kolektív flexibilný pracovný čas
- Home office podľa dohody a flexibilný pracovný čas
- Moderné kancelárie na skok od centra (medzi Bratislavským hradom a Slavínom)
- Teambuildingy pri mori a ďalšie tímové akcie ako turistiky, grilovačky, herné večery,....
- Behom pracovného dňa si môžeš zacvičiť v našom mini fitness centre, zahrať stolný futbal alebo Xbox, oddýchnuť si vo fínskej saune či si vychutnať lahodnú kávu na slnečnej terase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

We are a software & design house with a unique team of specialists. We build innovative solutions delivering a stunning digital experience. This is us: https://www.touch4it.com/careers
ID: 4128053  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac