Senior iOS Developer - Team leader | Bratislava | FullTime

Touch4IT s.r.o.

Miesto práce
Hany Meličkovej 5, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného developera natívnych mobilných aplikácii pre platformu iOS. Ideálne by si mal mať skúsenosti s vedením tímu a mal by si mať cit pre detail. Veríme, že UX máš v malíčku a si schopný spolu s nami pracovať aktívne na zlepšovaní celého tímu. Úzko budeš kooperovať s ďalšími 4-mi iOS developermi. Projekty na ktorých pracujeme sú aj z rôznych krajín, takže angličtinu budeš potrebovať. Máme rôzne veľkosti projektov od cca 500h až cez 6000+ a stále sa zväčšujú.

Zodpovednosť

Definovanie a implementovanie architektúry komplexných iOS aplikácií
Testovanie, nasadzovanie, udržiavanie a vylepšovanie softvéru aj procesov
Integrácia treťostranných služieb
Písanie kvalitného, výkonného a dobre testovateľného kódu
Plánovanie a rozdelovanie úloh
Participácia na posudzovaní kódu a architektúry
Participácia na postupnom zlepšovaní tímovej produktivity, tímovej kultúry a práci, ktorá nás baví

Práca vo výbornom kolektíve a v príjemnom prostredí
Ctižiadostivý tím
Práca na zaujímavých projektoch rôznych veľkostí
Možnosť učiť sa nové technológie
Adekvátne platové ohodnotenie k pozícii :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

3+ rokov aktívneho developmentu natívnych mobilných iOS aplikácii
5+ rokov aktívneho developmentu aplikácií
Zručnosť s Objective-C a Swift
Hlboké znalosti iOS SDK, OOP, dátové modelovanie, dizajnové paterny (MVC, MVVM, VIPER...), TDD, RESTFul APIs
Git, GitLab, CocoaPods
Excelentná komunikácia a kooperácia s tímom
Vysoko motivovaný, adaptatívny a schopný sa neustále učiť novým technológiám

We are a software & design house with a unique team of specialists. We build innovative solutions delivering a stunning digital experience. This is us: https://www.touch4it.com/careers
ID: 2980709  Dátum zverejnenia: 20.3.2017