Potrubár/Zámočník

TOTI Mont s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
4500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Toti Mont s.r.o. prijme zámočníkov / potrubárov s viac ročnou praxou .

Práca dlhodobo .
25 dňová splatnosť faktúr .
Ubytovanie hradené firmou.

Záujemcovia zaslať na e-mail životopis,certifikáty,kurzy,školenia.
e-mail: [email protected]
Kontaktná osoba: F. Vrabec
Tel. 0907 733 257

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatnosť , Spoľahlivosť, Zodpovednosť.

Zámočníci musia ovládať výkresovú dokumentáciu .
Potrubári musia ovládať izometriu .

Spoločnosť TOTI Mont s.r.o. je súkromná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007. Hlavným zameraním spoločnosti sú montážne, zváračské, demolačné, zemné a  elektro montážne práce.
Pôsobí na slovenskom ako aj na zahraničnom trhu, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti.
Kooperuje s viacerými významnými obchodnými spoločnosťami známymi po celej Európe.
Pôsobí vo viacerých oblastiach priemyslu, ako napríklad : strojársky,farmaceutický,automobilový, chemický, potravinársky, plynárensky, lodiarsky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3025440  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4500