Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
TOTAL SOLUTIONS s.r.o.

Společnost Total Solutions s.r.o. se stala od svého založení v roce 1996 jednou z nejuznávanějších firem na českém trhu se specializovanými softwarovými systémy pro kapitálové a finanční trhy. Našich služeb využívá celá řada významných společností. Našim klientům nenabízíme pouze technologická řešení, ale také technologické poradenství a nepřetržitou aktivní podporu. Úzká spolupráce s našimi klienty nám přináší přístup k aktuálním informacím a umožňuje nám tak pohotově reagovat na jejich potřeby. Naši zaměstnanci se řadí mezi špičkové odborníky, systematicky proto pracujeme na jejich profesním rozvoji a poskytujeme jim ty nejlepší pracovní podmínky. Základem naší úspěšné práce je týmová kooperace a těsné sepětí s klientem.

PL/SQL (Oracle) Developer / Programátor finančních aplikací

Co Vás čeká

Na základě požadavků klienta budete s analytikem navrhovat design finanční aplikace (funkční analýza).

Navrženou finanční aplikaci budete vyvíjet, s čímž Vám může podle nutnosti pomáhat senior vývojář.

Pokud již jste zkušeným vývojářem, i tak si u nás najdete uplatnění a budete odpovědný za vývoj softwaru pro velké finanční instituce.

Sem tam s klientem doladíte technické požadavky či odpovíte na technické dotazy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Alespoň základní znalost SQL a Oracle PL/SQL (PLSQL), nebo již na pohovoru demonstrovanou ochotu se tyto nástroje učit (tím, že ukážete, jaké koncepty již chápete a co jste již zkoušeli naprogramovat).

Znalost jazyka Delphi je výhodou.

Alespoň 1-2 roky pracovní zkušenosti na pozici programátora (i v jiném programovacím jazyce, např. Java, .NET, atd.).

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí malé stabilní IT firmy působící na trhu již přes 20 let.

Pohodové pracovní prostředí.

Úpravu pracovní doby dle Vašich možností.

Práci pro zajímavé klienty z oblasti finančních trhů.

Pro nepražáky bydlení ve firemním bytu (2+1) ve Zdibech s dojezdovou vzdáleností do práce do 15 minut.

Jak se přihlásit

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV a motivační dopis (stručný popis projektů, na kterých jste pracovali) a my se s Vámi spojíme.

Adresa společnosti
Ke Stírce 1875/7
182 00 Praha 8
Kontakt
Kontaktní osoba: Martin Hába
Tel.: 728715191
E-mail: poslat životopis

ID: 3256769   Dátum zverejnenia: 29.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.