Operátor tlačiarenskeho stroja

TOSIT s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 140, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacdohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je potlač fóliových obalov na 8 farebnom flexografickom stroji od prípravy zákazky - miešanie farieb, zoradenie obrazu, príprava fólie, celkové nastavenie stroja, realizácia, čistenie a prechod na ďalšiu zákazku.
Práca je na ranné a nočné zmeny.

Nadpriemerné finančné ohodnotenie, možnosť vypracovať sa na hlavného tlačiara zmeny.
Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.
Pitný režim
Príjemný kolektív
13. plat
Odmenový systém po odpracovaní 6 mesiacov

Uchádzačov prosím o zaslanie čo najpodrobnejšieho životopisu.
Vybraných uchádzačov budeme priebežne kontaktovať.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma prosím neváhajte kontaktovať na email, alebo 0908 440 011.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, alebo aj výtvarné - vzťah k farbám

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, ochota učiť sa a napredovať
Manuálne / technické zručnosti sú vítané, nie sú však podmienkou
Vzťah k farbám a ich miešaniu, kombinovaniu je výhodou
Preukaz na VZV tiež výhodou
Práca je vhodná pre už skúsených tlačiarov, ale aj pre tých čo s tlačou nemajú skúsenosti, ale sú ochotní učiť sa.

Naša spoločnosť sa zaoberá potlačou fóliových obalov a výrobou vreciek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3780802  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacdohodou podľa skúseností