Špecialista logistiky

Torro Company s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacmzda od 1500 eur brutto/mesiac (finálna výška mzdy závisí od skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Špecialista logistiky.

Do nášho logistického tímu hľadáme schopného kolegu s vyšším vzdelaním a praxou na podporu plynulého chodu oddelenia logistiky.

Náplň práce:
- Plánovanie a zabezpečenie dodávok poľnohospodárskej produkcie z krajín východnej Európy do krajín Európskej únie železničnou a cestnou dopravou;
- Práca/Komunikácia s dopravcami, skladmi a klientmi v EU;
- Hľadanie nových poskytovateľov logistických služieb a nových logistických riešení;
- Príprava logistických objednávok, výkazov, udržiavanie a komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi;
- Zadávanie a aktualizácia údajov vo firemných systémoch;
- Príprava, evidencia a kontrola dokumentov;
- ďalšie činnosti určené internými predpisamy zamestnávateľa.

• Zázemie spoľahlivého zamestnávateľa s pohodovou firemnou kultúrou;
• Prácu na plný úväzok, pracovnú zmluvu na dobu neurčitú;
• Útulná kancelária v srdci Starého Mesta Bratislavy;
• Firemné akcie, teambuilding, sick days, spoločné oslavy našich úspechov;
• Ročný bonus.

Vaše životopisy v slovenskom/anglickom jazyku zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Administrativa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- Vysoko organizovaný, flexibilný, samostatný človek zameraný na výsledky;
- Výborné komunikačné schopnosti;
- Koncepčné myslenie, komunikatívnosť;
- Schopnosť komunikácie v ruskom alebo ukrajinskem jazyku;
- Dlhodobý či trvalý pobyt na území SR je podmienkou.

Sme profesionálna spoločnosť so zameraním na logistické služby v poľnohospodárstve. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, profesionalný pristup a zaručená spätná väzba.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4548722  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac