Marketing Specialist / Social Media Manager

TORDEN s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
1 000 - 2 000 EUR/mesiacZákladná hrubá mesačná mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta, a mení sa v závislosti od dosahovaných výsledkov a ochote na sebe pracovať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o marketingovú komunikáciu:
- analýza sociálnych sietí, návrh zlepšení
- návrh stratégie, tvorba a spracovanie redakčných kalendárov (content plánov), plánovanie a publikácia contentu na sociálne siete
- tvorba, nastavenie, riadenie a vyhodnocovanie marketingových kampaní na sociálnych sieťach s cieľom vzbudiť záujem o značku/produkt/službu
- dodržiavanie deadlinov, tvorba podkladov, reporting vedeniu
- sledovanie trendov v oblasti marketingu
- grafická a textová príprava contentu (v spolupráci s grafikom)
- tvorba článkov a newsletterov
- komunikácia a spolupráca s tímom
- komunikácia so zákazníkmi

- priateľské pracovné prostredie
- priestor na kreativitu a sebarealizáciu
- notebook / mobilný telefón
- káva, čaj, ovocie, obedy
- homeoffice podľa dohody
- kreatívnu práca s knihami
- školenia, teambuildingy, odmeny

Informácie o výberovom konaní

Čo očakávame?
- skúsenosti s marketingovou komunikáciou
- skúsenosti so sociálnymi sieťami (Facebook , Instagram, TikTok, LinkedIn)
- slovenský jazyk – na výbornej úrovni (slovom aj písmom)
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti, profesionálne vystupovanie
- prehľad o aktuálnych trendoch v online svete
- proaktívny prístup, záujem vzdelávať sa, učiť sa nové veci a napredovať
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, férovosť
- tímový hráč s inovatívnymi nápadmi
- vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketingu – výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Reklama, Médiá, Grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator, Adobe Indesign - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Digitálny Marketing - Mierne pokročilý
Social media - Pokročilý
Instagram - Expert
TikTok - Expert
Facebook Ads - Pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Facebook - Expert

Spoločnosť TORDEN s.r.o. sídli v Kežmarku a zaoberá sa vydavateľskou činnosťou kníh. Pôsobíme na trhu piaty rok, v našom portfóliu je už vyše150 knižných titulov a priebežne pripravujeme ďalšie knihy do výroby. Naše témy sú väčšinou, geopolitické, historické, no v príprave sú aj tituly z oblasti zdravia a psychológie. V najbližších rokoch máme cieľ vydávať 80 titulov ročne.
ID: 4583351  Dátum zverejnenia: 21.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac