800 - 1 200 EUR

Redaktor vydavateľstva, správca e-shopu

TORDEN s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava kníh do tlače počas celého procesu jej vzniku, od vybavenia práv na vydanie, po zabezpečenie distribúcie do skladov, veľkoobchodov a kníhkupectiev
správa e-shopu, koordinácia obchodno-marketingových aktivít, tvorba bannerov, prospektov
komunikácia s autormi a prekladateľmi, korektormi, grafikmi, tlačiarňou
aktívna účasť na vybraných podujatiach organizovaných vydavateľstvom na podporu predaja /veľtrhy, autogramiády/
vyjednávanie licenčných práv s literárnymi agentúrami
redigovanie textov pred vydaním
administratívne práce spojené s chodom vydavateľstva
príprava krátkych produktových popisov
riešenie neštandardných situácií súvisiacich s e-shopovými objednávkami
spracovávanie e-shopových objednávok v systéme, zaslanie tovaru

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800-1200

príjemné pracovné prostredie pod Tatrami
priestor pre sebarealizáciu
voľné víkendy
možnosť zapožičania kníh z firemnej knižnice
firemné benefity:
ovocný deň
výborná káva z kávovaru
50% zľavu na nákup kníh z našej produkcie
firemné teambuildingové podujatia (športový deň, vianočný večierok)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

slovensky jazyk, literatura, žurnalistika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Ruský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
CorelDRAW - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je láska ku knihám a nadšenie pro túto pozíciu,
excelentná znalosť slovenčiny a štylistiky
znalosť anglického jazyka a ruský jazyk výhodou
prehľad o knižnom trh
znalosť práce s PC (Word, Excel, Power Point, Coreldraw)
vysoká miera samostatnosti, zodpovednosť
organizačné schopnosti

Spoločnosť TORDEN s.r.o. sídli v Kežmarku a zaoberá sa vydavateľskou činnosťou kníh. Pôsobíme na trhu štvrtý rok, v našom portfóliu je 18 kníh a ďalších 14 priebežne pripravujeme ďalej. Ich témy sú väčšinou, geopolitické, historické, no v príprave sú aj tituly z oblasti zdravia.

Pradiareň 40
060 01 Kežmarok

Kontakt

ID: 3783251   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1200