Skladník, skladník s VZV

TOPTRANS EU, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 1, Svätý Jur
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Fyzický príjem tovaru (vykládka kamiónov, rozvozových áut) – práca s VZV
• Ukladanie prijatého tovaru na príslušné pozície
• Výdaj tovaru zákazníkom
• Chystanie tovaru pre rozvozových vodičov
• Vykonávanie denných inventúr v oblasti skladu
• Zodpovednosť za správne prevzatie a výdaj tovaru
• Zisťovanie a nahlasovanie škôd spôsobených pri manipulácii v sklade
• Ostatné práce nariadené priamym nadriadeným
• Pracovná zmena 5:00 - 22:00 (mimo sezónu len do 19:00)
• Rozdelenie zmien: 1.týždeň - po, st, pia, 2.týždeň - ut, štv + so (4h)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900,- EUR (v hrubom) + príplatky

• Dlhodobá spolupráca, možný osobný rast
• Prémie po skúšobnej dobe podľa výkonu
• Príplatky sú riadne platené (sobota, sviatok, noc, nadčasy)
• Výhodná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaný bude iba vybraný uchádzač.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• preukaz na vysokozdvižný vozík typu A a W1 je výhodou nie je podmienkou
• samostatnosť a flexibilita
• zodpovednosť
• tímovosť
• bezúhonnosť

Toptrans EU, a.s. Kuriérske služby, expresné doručovanie zásielok od domu k domu,skladovanie a distribúcia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 3
90021 Svätý Jur
www.toptrans.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Rondoš
Tel.: 0901 717 320
E-mail: poslať životopis
ID: 2984778   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,- EUR (v hrubom) + príplatky