Zber Rajčiakov (paradajok)

TopToma spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 + príplatky podla efektívnosti pŕace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TopToma spol. s.r.o. hľadá pracovníkov/pracovníčky na zber paradajok a na iné pracovné pozície s nástupom ihneď do skleníka. Sezóna zberu paradajok začína cca od marca a trvá do konca novembra v Dunajskej Strede. Prihlásiť sa môžete osobne na mieste alebo na tel.čísle 0910797573 v čase od 8:00-16:00.

TopToma spol. s.r.o.Dunaszerdahelyi uvegházban munkásokat vesz fel paradiscom szedésre és egyéb pozíciókra azonnali megjelenéssel.
A paradicsomszedés szezonja marciusban kezdődik és november végéig tart.
jelentkezni szemelyesen az uvegházban vagy telefonon 0910797573 idoben 8:00-16:00-ig

TopToma spol s.r.o.
Adresa pracoviska:Budovateľská ul.7194 , Dunajská
Streda, 92901

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Pestovateľ paradajok

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Budovateľská 7
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Zmajkovič
Tel.: +421907987034
E-mail: poslať životopis
ID: 3392771   Dátum zverejnenia: 19.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 + príplatky podla efektívnosti pŕace