Interný audítor

TOPTEST s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € (brutto) + prémie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon interných auditov plnenia požiadaviek noriem ISO 9001 a ISO 37001,
- spracovávanie záznamov kvality a správ z interných auditov,
- spracovanie dokumentácie manažérstva kvality a jej pravidelná aktualizácia,
- poradenstvo a konzultácie pri implementácii požiadaviek noriem ISO 9001 a ISO 37001,
- asistencia pri certifikačných a dozorných auditoch.

- práca v dobrom kolektíve stabilnej spoločnosti,
- jazykové kurzy počas pracovnej doby,
- bezplatné občerstvenie na pracovisku,
- 13. plat + ročná odmena,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier).

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a samostatnosť,
- analytické myslenie,
- komunikačné zručnosti,
- zmysel pre systematickú administratívnu prácu.

TOPTEST s.r.o. je nezávislou inšpekčnou a poradenskou organizáciou. Spoločnosť sa zameriava najmä na objektívne posudzovanie a pravidelné overovanie kvality v oblasti predaja, údržby a technickej kontroly vozidiel. Hlavnými aktivitami spoločnosti sú:
- audity plnenia štandardov výrobcu vozidiel v dealerských sieťach,
- kontrola kvality služieb autorizovaných servisov – Phantom Testing,
- kontrola kvality predaja nových vozidiel – Mystery Shopping,
- garančné audity, kontrola a likvidácia záručných dielcov,
- poradenstvo pri implementácii štandardov renomovaných výrobcov vozidiel,
- poradenstvo pri aplikácii noriem ISO 9001 a 37001, interné audity,
- personálne audity, vzdelávanie, komunikačné tréningy a coaching personálu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3718122  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € (brutto) + prémie podľa výkonu