Montážnik/čka, operátor/operátorka - mzdy do 1125,- v čistom + vreckové 35eur., ubytovanie hradené. Za odporučenie pracovníka Plus 345,- ku výplate

TOPteam SK s.r.o.

Považská Bystrica, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, okres Senec, okres Detva, okres Krupina, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Žiar nad Hronom, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1125,- EUR v čistom + nástupný bonus 35,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojných zariadení, etiketovanie, kontrola - podľa oddelenia druh prace.
Výroba gumových tesnení.
Výroba súčiastok.
Výroba plastov. výliskov.

Začni pracovať s nami so všetkými výhodami, ktoré Vám ponúkame a garantujeme.
Výplata do 10 v mesiaci.
Zálohy každý tyžden.
Vreckové 35 eur. hneď 1. den po zmene!
UBYTOVANIE hradené!
STRAVOVANIE zabezpečene!
Príspevok na dopravu ak bývate v okolí pracoviska kde ponúkame prácu.
Možnosť pracovať na TPP, SZCO, aj na dohodu.
Ak nie ste vyškolený alebo nemáte skúsenosti NEVADÍ, my Vás dostatočne vyškolíme v tréningových centrách!

ODPORUČTE NÁM VHODNÉHO KANDIDÁTA A MY VÁS FINANČNE ODMENÍME!

Stručný životopis zaslať na email: [email protected], prípadne sa telefonicky informujte, podľa Vašej praxe Vam poradíme s vhodnou prácou pre Vas 0905 606 111, 0905 606 609. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- podmienka praca na zmeny
- prax výhodou, nie podmienkou
- ochota vycestovať za prácou
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť sídliaca na Slovensku zabezpečujúca služby v strojárskom, elektrotechnickom a automobilovom priemysle.
ID: 3115024  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1125,- EUR v čistom + nástupný bonus 35,- EUR