Asistent predaja do športovej predajne Topski šport v Žiline

MD Process, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá Ulica 81/65 Bytčica, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent predaja: TPP na pozíciu

- predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi
- poradenstvo pri výbere produktov
- dokladanie a cenenie tovaru
- montáž lyží a bicyklov
- pomocné práce na predajni

- stabilné zamestnanie
- bezplatné školenia
- príjemné pracovné prostredie
- dlhodobá pracovná perspektíva
- účasť na firemných akciách
- zamestnanecké zľavy a benefity
- možnosť sebarealizácie
- možnosť profesijného rastu

Možnosť kariérneho rastu na pozíciu- vedúci predajne.

Informácie o výberovom konaní

Svoj štrukturovaný životopis posielajte na emailovú adresu:
[email protected]

Pre bližšie informácie ohľadom pracovnej ponuky nás môžete kontaktovať na t.č: 0902 292 849

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická zručnosť
- osobný záujem a pozitívny vzťah k športu
- skúsenosti v maloobchodnej činnosti vítaná
- tímový duch
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, časová flexibilita
- ochota pracovať nadčas
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- odolnosť voči stresu

Pokiaľ si aj ty nadšenec akéhokoľvek športu, štýlového športového oblečenia, či kvalitného športového vybavenia svetových značiek je spoločnosť TOP SKI pre Teba jedinečnou príležitosťou. Práve tým je charakteristická sieť kamenných predajní a internetového obchodu TOP SKI. S blížiacou sa zimnou sezónou hľadá naša lyžiarska špeciálka do svojho tímu nových ľudí. Špecializujeme sa na predaj oblečenia, lyžiarskeho, snowboardového a cyklistického vybavenia a doplnkov. Zárukou kvalitných služieb sú ľudia. V Top Ski sú zamestnaní vysokokvalifikovaní odborníci, ktorí svoje zručnosti
a vedomosti neustále zlepšujú formou najnovších seminárov a školení. Spoločnosť dbá najmä o vysokú úroveň predajného servisu a o maximálnu spokojnosť zákazníka. Veríme, že aj Vy budete patriť medzi nás !!!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3204169  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou