Reagujte bez životopisu

Obchodný reprezentant/-tka

TOPSET Solutions s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 150 - 1 350 EUR/mesiacmin. 1150 Eur + atraktívne mesačné odmeny na základe uzavretých obchodov, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia a predaj softvérových produktov existujúcim aj novým klientom v segmente samospráv v rámci celého Slovenska
- príprava cenových ponúk, spracovávanie objednávok a zmlúv podľa šablón
- príprava podkladov pre fakturáciu, fakturácia
- tvorba štatistík a reportov, prezentovanie vedeniu
-zodpovednosť za dobré obchodné vzťahy a dodržiavanie obchodných podmienok
- pracovná pozícia si vyžaduje cestovanie cca. 60% času

- príjemné pracovné prostredie
- dobrý kolektív
- motivujúce platové ohodnotenie na základe pracovných výsledkov
- práca v dynamickej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu

V prípade záujmu prosím zašlite nasledovné materiály na nižšie uvedenú emailovú adresu:
1. MOTIVAČNÝ LIST v rozsahu 300 slov, v ktorom uvediete čo najkonkrétnejšie:
- Váš prínos pre firmu
- čo očakávate od tejto pozície
2. ŠTRUKTÚROVANÝ ŽIVOTOPIS v slovenskom jazyku

DO PREDMETU E-MAILU UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE:
"Obchodná asistentka"

Podľa § 428 Z.z. o ochrane osobných údajov uveďte Váš súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov po dobu jedného roka, inak budú Vaše materiály do jedného mesiaca skartované.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- kultivovaný osobný a písomný prejav
- obchodný duch
- ochota učiť sa
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- pozitívny prístup k plneniu cieľov

Spoločnosť TOPSET Solutions s.r.o. dlhodobo pôsobí na slovenskom trhu informačných technológií so zameraním predovšetkým na tvorbu a vývoj užívateľských aplikácií pre mestá a obce. V posledných rokoch sme získali významné ocenenia a pozornosť verejnosti za produkty z oblasti geografických informačných systémov. V súčasnosti sme jednou z mála spoločností, ktorá participuje na riešení projektov súvisiacich s poskytovaním eGovernment služieb samospráv. Našim cieľom do budúcnosti je upevniť si postavenie dôležitého hráča v danom sektore a prinášať na trh technologické novinky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3558206  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 350 EUR/mesiacmin. 1150 Eur + atraktívne mesačné odmeny na základe uzavretých obchodov, ročné odmeny