Reagujte bez životopisu

Montážny technik robotických kosačiek

TopRobot s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacDohodou. Nástupná základná mzda je výsledkom individuálnej dohody počas výberového konania s finálnym kandidátom a závisí od jeho skúseností a seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá, no rýchlo rastúca spoločnosť s robotickou technikou. Do nášho mladého a dynamického kolektívu hľadáme spoľahlivého a manuálne zručného kolegu na pozíciu Montážneho technika. Netreba sa báť, práca nevyžaduje žiadne predošlé skúsenosti, do práce kompletne zaučíme.

Hlavnou náplňou práce bude:
- Inštalácia robotických kosačiek v rámci západného a stredného Slovenska
- Prekládka a menšie úpravy už jestvujúcich inštalácii robotických kosačiek
- Zber kosačiek od zákazníkov
- Vykonávanie zimného servisu a celkového servisu robotických kosačiek
- Komunikácia so zákazníkmi
- Balenie menšieho tovaru
- Práca v malom sklade

- Mobilný telefón
- Firemný automobil
- Práca v stabilnej spoločnosti v príjemnom a dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť odborného rastu a rozvoja
- Odborné školenia
- Možnosť zúčastňovať sa na zaujímavých firemných projekciách a podujatiach

Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám prosím svoj životopis. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Manuálnu zručnosť
- Chuť učiť sa
- Príjemné vystupovanie a orientácia na zákazníka
- Spoľahlivosť a samostatnosť
- Schopnosť pracovať podľa pokynov nadriadeného

Zaoberáme sa predajom robotických pomocníkov do domácnosti ako sú robotické kosačky, robotické čističe okien a robotické vysávače.
ID: 4775003  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac