4,35 EUR/hod.

Manipulant - obsluha VZV

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
IHNEĎ
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva prevoz materiálu, nakládku, vykládku a balenie výrobkov,
- manipulácia a presuny strojárskych výrobkov vo výrobnom procese,
- zodpovedá za správnu distribúciu dokumentácie výrobno-riadiaceho systému,
- obsluhuje VZV,
- pomocné práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,35 eur/hod v závislosti od schopností a požadovaného výkonu

Zašlite prosím Váš profesijný životopis s telefonickým kontaktom a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom.
Vhodných kandidátov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme telefonicky kontaktovať

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platný preukaz vodiča VZV
- samostatný, zodpovedný prístup

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Odbojárov 294/10
955 88 Tovarníky

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421911601608
E-mail: poslať životopis
ID: 2636389   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,35 eur/hod v závislosti od schopností a požadovaného výkonu