Technológ (strojárstvo)

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 Eur/mesačne brutto v závislosti od schopností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Špecifikácia technického postupu výroby daného detailu vrátane procesných parametrov a spotreby času
• Špecifikácia potrebného špeciálneho a komunálneho náradia, meradiel a prípravkov
• Vypracovanie podkladov pre cenové ponuky
• Tvorba podkladov pre riadiaci plán procesu, kontrolný plán procesu
• Spracovanie technickej požiadavky na zmenu.
• Spolupráca pri výrobe prototypov a vzoriek
• Spolupráca pri vypracovávaní PFMEA
• Aktívna účasť na technologickom rozvoji firmy
• Navrhovanie strojných zariadení na nové projekty
• Spolupráca pri vypracovávaní podkladov pre reklamácie na dodávateľov
• Spolupráca pri vypracovávaní 7-Step (8-D) reportov
• Optimalizácia procesov a navrhovanie zmien procesov v sériovej a kusovej výrobe, normovanie spotreby práce
• Spolupráca pri tvorbe a optimalizácii materiálových tokov (skúsenosti z MIFA)
• Základy lean manažmentu (SMED, MIFA, 5S, TPM...)
• Spoluzodpovednosť za ekonomický výsledok prevádzky
• Spolupráca so zaistením kvality, výrobou a logistikou v rámci spoločnosti

• Samostatná a rôznorodá činnosť s priestorom pre vlastnú iniciatívu,
• práca v dynamickej spoločnosti,
• možnosť profesijného rastu,
• firemné akcie,
• vzdelávanie,
• podnikové stravovanie,
• zodpovedajúce platobné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť základných technologických procesov (trieskové opracovanie, zváranie, zlievanie, tvárnenie, materiály...)
- Veľmi dobré vedomosti v oblasti výrobnej techniky
- Znalosť metodík Lean Manažmentu (SMED, MIFA, 5S, TPM)
- Znalosť materiálov v normách DIN /EN /ASME/STN
- Skúsenosti s trieskovým obrábaním vysoko legovaných chróm niklových ocelí a nízko legovaných uhlíkových ocelí
- Skúsenosti s výrobou tlakových zariadení čiastočná znalosť noriem ASME, PED, AD2000
- Skúsenosti s vypracovávaním cenových ponúk pri nových výrobkoch.
- Skúsenosti pri zváraní vysoko- legovaných chrómniklových ocelí a nízkolegovaných uhlíkových ocelí.
- Skúsenosti s povrchovou úpravou nízko legovaných a vysoko legovaných uhlíkových ocelí.
- Ovládanie nástrojov 8D, Nop, FMEA.

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2262949  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 Eur/mesačne brutto v závislosti od schopností a praxe