Mzdový účtovník

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
800 - 900 EUR/mesiac800 € (v závislosti od schopností a odbornej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletné spracovanie miezd podľa zákonných podmienok za zamestnancov spoločnosti (popr. zamestnancov v režime outsourcingu) – t.j. hlavne:
• Mesačné spracovanie miezd
• Kontrola odvodov do zdravotného a sociálneho poistenia, zrážka dane zo mzdy
• Spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov v IS
• Správa IS mzdového účtovníctva
• Správa IS stravovania - nahrávanie jedálneho lístka, objednávky stravy
• Zasielanie prihlášok, odhlášok, príp. zmien osobných údajov zamestnancov vo vzťahu k SP a ZP v súlade s platnou legislatívou
• Vedenie agendy nemocenských dávok
• Vykonávanie zrážok zo mzdy – exekučné zrážky, zrážky za stravu a iné, správa listinnej agendy exekúcií
• Komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia, súčinnosť pri výkone kontroly
• Súčinnosť pri vzniku, zmene a skončení prac. pomerov za oblasť personalistiky - spracovanie dokumentácie – PZ, dodatky, dohody, zápočtové listy a pod.
• Spracovanie mzdových listov a ELDP
• Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti
• Spracovanie výkazov, štatistických hlásení a reportov podľa zákonných podmienok a požiadaviek vedenia spoločnosti
• Poradenská činnosť pre zamestnancov spadajúca do mzdovej oblasti
• Plnenie ostatných mzdových úloh na základe pokynov manažéra ĽZ

* práca v stabilnej spoločnosti
* podnikové stravovanie
* firemné akcie
* zaujímavé a motivujúce platobné podmienky

Vhodných kandidátov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá a budú zaradení do výberového konania, budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

3-4 roky praxe na pozícií mzdovej účtovníčky
IS SOFTIP PAM výhodou
Skúsenosti s komunikáciou s poisťovňami
Znalosť personálnej agendy
Precíznosť
Samokontrola za odvedenú prácu
Zodpovednosť a disciplinovanosť v oblasti utajovania dát citlivej povahy

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2258754  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac800 € (v závislosti od schopností a odbornej praxe)