Sústružník - SN 50, 71, 80

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
6 € - odvedené N/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opracovanie výrobkov a strojných súčiastok na sústruhoch SN 71 alebo SN 50 v zmysle platnej technickej dokumentácie, meranie hodnôt, kontrola výrobkov

• práca v dynamickej spoločnosti,
• firemné akcie,
• vzdelávanie,
• podnikové stravovanie,
• zodpovedajúce platobné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce.

Zašlite prosím Váš profesijný životopis s telefonickým kontaktom a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom.
Vhodných kandidátov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá budeme telefonicky kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, strojár, všeobecné technické zameranie, strojárske

Počet rokov praxe

3

- vyučený v odbore
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť
- dôslednosť a samostatnosť

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Odbojárov 294/10
955 88 Tovarníky

Kontakt

ID: 1128954   Dátum zverejnenia: 26.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6 € - odvedené N/hod.