Konštruktér

TOPOS TOVARNÍKY, a.s.

Miesto práce
Odbojárov 294/10, 955 88 Tovarníky, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte strojárske myslenie, naša spoločnosť Vám ponúka pre uplatnenie Vašich skúseností a vedomostí pozíciu konštruktéra. Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- vypracovávanie konštrukčnej dokumentácie pre výrobu špeciálneho náradia,
obrábacích a zváracích prípravkov meradiel a nástrojov,
- vypracovávanie výkresov a konštrukčných podkladov výrobkov,
- vykonávanie potrebných analýz a kontrol k navrhnutým konštrukčným riešeniam,
- riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií (nákladnosť, komplikovanosť, neefektívnosť),
- upozorňovanie na nevyhnutné zmeny vo výrobných procesoch,

- samostatná a rôznorodá činnosť s priestorom pre vlastnú iniciatívu,
- práca v dynamickej spoločnosti,
- možnosť profesijného rastu,
- vzdelávanie,
- zodpovedajúce platobné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky
práce,
- podnikové stravovanie,
- firemné akcie.

Zašlite prosím Váš profesijný životopis s telefonickým kontaktom a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom.

Vhodných kandidátov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá a budú zaradení do výberového konania, budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Solid Edge - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- prax v strojárstve
- technické myslenie
- navrhovanie prípravkov, meradiel a nástrojov
- flexibilita
- spoľahlivosť
- samostatnosť

Spoločnosť TOPOS TOVARNÍKY a.s. patrí k tradičným strojárskym výrobcom na Slovensku. Je orientovaná na dodávanie komponentov a podskupín pre finálnych výrobcov strojov a zariadení. Ťažisko technologických možností leží v oblasti spracovávania polotovarov trieskovým obrábaním, zváraním, ohýbaním, strihaním a tepelným spracovaním. Spoločnosť je dodávateľom pre renomované svetové firmy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1066783  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou