Dispečer / disponent MKD

TOPNAD, a.s.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac+ stabilné prémie, výkonnostná odmena, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a plánovanie práce vozidiel.
Komunikácia s vodičmi, organizácia a koordinácia činnosti vodičov, sledovanie a evidencia prepráv.
Plánovanie nakládok a rozvozu tovaru, rozdeľovanie vodičov a vozidiel na nakládky.
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pre zabezpečenie plynulého chodu prepráv.
Vystavovanie a spracovávanie dokumentov súvisiacich s prepravou.

Stabilné zamestnanie v renomovanej dopravno-logistickej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou.
Mobilný telefón a laptop aj na súkromné účely.
Určité dni práca možná aj z domu.
Zamestnávateľom platené jazykové kurzy.
Možnosť ďalšieho vzdelávania popri práci.
Perspektíva kariérneho rastu.
Možnosť sebarealizácie.
Iné benefity.

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Ukončené SŠ, VŠ vzdelanie.
Relevantné pracovné skúsenosti na pozícií disponenta/špeditéra sú výhodou.
Komunikatívnosť, flexibilita, organizačné schopnosti, tímový duch.
Precíznosť, orientácia na výsledok.

TOPNAD, a.s. patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie dopravno-logistické spoločnosti na Slovensku. Spoločnosť vznikla transformáciou spoločnosti ČSAD Topoľčany, ktorej história sa datuje už od roku 1949. Ako akciová spoločnosť funguje od roku 1995, čo možno považovať aj za začiatok fungovania modernej dopravnej spoločnosti zameranej nielen na poskytovanie dopravných služieb medzinárodnej a vnútroštátnej kamiónovej dopravy, ale aj širokého spektra logistických a skladovacích služieb, špedície a zasielatelstva, leteckej a námornej dopravy, služieb colnej deklarácie, ale aj servisných služieb pre osobné a nákladné vozidlá. Rovnako spoločnosť zabezpečuje technické a emisné kontroly vozidiel a kontroly originality najmodernejšou diagnostikou. Sídlo spoločnosti je v Topoľčanoch a pobočky v Partizánskom, Bratislave a Slovinsku.
Okrem dopravy ponúkame komplexne logistické riešenia šité na mieru pre každého partnera. Náš TOP BUSSINESS PARK disponuje niekoľkými logistickými centrami so skladovacou plochou viac ako 33.000 m2 a ďalšími 4000 m2 obchodných a kancelárskych priestorov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3277077  Dátum zverejnenia: 21.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac