Výkonný riaditeľ

TopKarMoto SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie denného chodu obchodnej kancelárie a servisného strediska. Kontrola a presadzovanie realizácie stanovených úloh a pracovných postupov. Priame obchodné vyjednávanie s kľúčovými obchodnými partnermi.

Imidž profesionálnej a dobre zavedenej spoločnosti.Silná marketingová podpora. Dlhodobá perspektíva a stabilita, profesijný rast. Zaujímavý plat, ktorý sa skladá zo základnej zložky a podielov z výnosov a bonusov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

veľkoobchod, maloobchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Proaktívny, iniciatívny pri plnení cieľov. Skúsenosti s vedením obchodného teamu B2B. Tresne bezúhonný.

Spoločnosť TopKarMoto SK s.r.o. je samostatná, finančne nezávislá a prosperujúca firma, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2005. Zaoberáme sa predajom aj servisom horských nosičov náradia firmy Reform a snežných vozidiel PistenBully.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3771879  Dátum zverejnenia: 18.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac