900 - 1 200 EUR

Servisný referent

TopKarMoto SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Trnave hľadáme šikovného a spoľahlivého servisného referenta, ktorý bude mať na starosti sklad náhradných dielov pre horské vozidlá a podporu servisného tímu.

Hlavná náplň práce:
• vedenie príručného skladu náhradných dielov (výdaj, príjem a uskladnenie zásob)
• objednávanie náhradných dielov a spotrebného materiálu
• práca v programe POHODA
• príprava skladových zásob na ich expedíciu
• komunikácia s dodávateľmi a špedičnými firmami
• spolupráca s mechanikmi a ostatnými zamestnancami firmy

Samozrejmosťou je zaškolenie a zaučenie, po zaškolení bezproblémová práca.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

zákl. mzda + odmeny podľa obratu spolu cca. 950,- až 1200,- EUR

Príjemný kolektív, motivujúce finančné ohodnotenie, zaškolenie, neustály rozvoj znalostí

• notebook + internetové pripojenie
• mobilný telefón
• firemné vozidlo
• pravidelné školenia priamo u výrobcu
• mesačné prémie podľa obratu servisnej činnosti a náhradných dielov
• variabilný pracovný čas
• zázemie predajcu špičkovej horskej techniky
• stabilná dlhodobá práca

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom o zamestnanie, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• prax vo vedení skladového hospodárstva
• príjemné vystupovanie voči klientom
• dôslednosť, precíznosť
• samostatnosť
• komunikatívnosť
• flexibilita
• aktívny vodič
• vodič VZV
• znalosť nemeckého jazyka vítaná

Prax so skladom ND, servisom alebo opravami vozidiel výhodou nie podmienkou.

Spoločnosť TopKarMoto SK s.r.o. je samostatná, finančne nezávislá a prosperujúca firma, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2005. Zaoberáme sa predajom aj servisom horských nosičov náradia firmy Reform a PistenBully.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bulharská 42
917 01 Trnava
www.topkarmoto.sk

Kontakt

ID: 3658848   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zákl. mzda + odmeny podľa obratu spolu cca. 950,- až 1200,- EUR