Obchodný zástupca - východne Slovensko

Topdental Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
30.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacVec dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a návšteva nových zubných ambulancii a kliník v regióne východného Slovenska
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, udržiavanie dobrých vzťahov
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- prezentovanie a propagovanie tovaru
- zúčastňovanie sa na firemných výstavach a veltrhoch rámci SR
- príprava individuálnych cenových ponúk
- spätná väzba, návrhy, riešenia smerujúce k zlepšeniu a zvýšeniu predaja
- Na produktové portfólio zaškolíme,

(Cetrálny distribučný sklad sa nachádza v Považskej Bystrici, tovar ide priamo na zákazníkov do ambulancií na základe objednávok.)

​- Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
​- výkonnostné odmeny (platí po odpracovaní 1 roka)
​- práca v mladom dynamickom kolektíve

- služobné auto

- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

• práca v teréne so zákazníkmi 4-5 dní v týždni

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástipca, Obchodný reprezentant, Predajca

​• obchodný talent a zručnosti
​• silné komunikačné vlastnosti s výbornými obchodnými predispozíciami a profesionálnou prezentáciou
​• talent budovať dlhodobé partnerstvá a vzťahy
​• silná proaktivita a schopnosť samostatne efektívne pracovať
​• vytrvalosť, flexibilita a rýchla adaptácia na náhle zmeny
​• lojálnosť, spoľahlivosť, svedomitosť a silná zodpovednosť
​• orientácia na výsledky so silným zameraním sa na zákazníka​

Spoločnosť Topdental Slovensko je veľko-distribútor stomatologických spotrebných materiálov pre zubné ambulancie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4791723  Dátum zverejnenia: 23.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac