HR asistent / Personalita

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
júl 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 - 1200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia a rozvoj HR procesov,
- implementácia firemnej HR stratégie a projektov v rámci spoločnosti,
- zodpovednosť za nábor, vzdelávanie, rozvoj zamestnancov,
- podpora a poradenstvo v HR otázkach,
- pravidelný reporting,
- riešenie interných záležitostí týkajúcich sa ľudských zdrojov,
- nábor potenciálnych kandidátov štandardným spôsobom ako aj alternatívnymi metódami,
- vyvíjanie náborových metód na získanie kvalitných kandidátov vhodných na voľné pozície v spoločnosti,
- riešenie pracovnoprávnych otázok,
- sledovanie zmien v legislatíve týkajúcej sa pracovného práva a ich zavádzanie do praxe,
- podieľanie sa na hodnotiacom procese zamestnancov,
- starostlivosť o proces vzdelávania v spoločnosti,
- pomoc s organizovaním teambuildingových akcií,
- návrhy na zlepšovanie súčasnej stratégie riadenia ľudských zdrojov.
-iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3646380  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 - 1200 EUR