Strečno - Kontrola kvality. Práca na 2 zmeny

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
Strečno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
3,1 - 5,5 EUR/mesiac3,10€/hod. + zamestnávateľký príplatok + stravné lístky + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrola kvality vyrobených dielov, prípadne odstraňovanie nedostatkov zachytených na výstupnej kontrole,
-práca v stoji.

-príplatky za dochádzku
-finančná odmena za sprostredkovanie nového zamestnanca,
-ošatenie zamestnanca - tričko, montérky a bezpečnostná obuv,
-služby koordinátora k dispozícií.

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodnejšia pre mužov!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť,
-flexibilita,
-spoľahlivosť,
-zodpovednosť,
-manuálna zručnosť,
-dobrý zdravotný stav,
-100% dochádzka,
-lojalita,
-bezkonfliktnosť.

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3642280  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,1 - 5,5 EUR/mesiac3,10€/hod. + zamestnávateľký príplatok + stravné lístky + dochádzkový bonus