Operátor výroby v Beluši s nástupnym bonusom - nástup možný ihneď!

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská, Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2,95 Eur/hod - základ, príplatok nočná zmena 0,96€/hod., príplatok za hlučné prostredie 0,55€/hod. + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pozícia lisovač:
- Obsluha strojného zariadenia
- kontrola hotových výrobkov
- práca v trojzmennej prevádzke
- vykonávanie ďalších činností na základe pokynov nadriadeného v súvislosti s danou pozíciou

pozícia montáž:
- jednoduchá montáž výrobkov
- výstupná kontrola kvality
- práca v sede

- kumulatívna pracovná pozícia

- dochádzkový bonus
- príplatky v rámci zákona
- motivačné finančné ohodnotenie
- stravné lístky

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť TOPcontroll bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lojálnosť
Manuálna zručnosť
Zodpovedný prístup k práci
Ochota pracovať na 4 zmeny

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3468598  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,95 Eur/hod - základ, príplatok nočná zmena 0,96€/hod., príplatok za hlučné prostredie 0,55€/hod. + odmeny