Logo TOPCONTROL s.r.o.

Stavbyvedúci - majster VN, NN

TOPCONTROL s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 38, Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 340 - 2 000 EUR/mesiac13. Plat Mzdové podmienky podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-znalosť v čítaní projektovej dokumentácie a legislatívy (stavebné povolenie, znalosť legislatívnej činnosť v rámci realizácie stavby);

​- riadenie výstavby, realizácia prác na stavbe, preberacie konanie za účelom odovzdania realizovanej stavby;
​- práca na celom území východného Slovenska
​- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby;
​- koordinovanie a kontrola prác, dodávok a služieb;
​- kontrola kvality a množstva vykonaných prác;
​- koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu;
​- zabezpečovanie súladu vykonávaných činností so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi;
​- účasť na kontrolných dňoch;
​- zodpovednosť za fakturáciu a vedenie stavebného denníka;
​- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO na stavbách u pridelených podriadených.​

Informácie o výberovom konaní

štruktúrovaný životopis zašlite na
[email protected]
Uchádzač ktorý zodpovedá požiadavkám bude pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, stavebníctvo, vzdelanie s technickým zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti;
​- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť;
​- flexibilita, samostatnosť, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci;
​- vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť;
​- osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúci – výhodou;
​- čítanie technickej dokumentácie a výkresov; - technické myslenie.​

Spoločnosť sa zaoberá komplexnou elektromontážnou činnosťou. Zameriavame sa na všetky typy stavebných objektov: priemyselné, administratívne a inžinierske siete v regióne východného Slovenska .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Topor
E-mail: poslať životopis
ID: 4801426  Dátum zverejnenia: 6.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 340 EUR/mesiac