Logo TOPCONTROL s.r.o.

Prípravar/rozpočtár v oblasti elektroinštalácií

TOPCONTROL s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 38, Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 340 - 2 000 EUR/mesiac13. Plat Mzdové podmienky podľa skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oceňovanie podľa výkazu výmeru a projektov
- zostavovanie a tvorba rozpočtov
- príprava cenových ponúk pre odberateľov
- posielanie podkladov k naceneniu dodávateľom
- zabezpečenie potrebného materiálu pre jednotlivé zákazky
- príprava podkladov a materiálu k realizácií zákazky
- bežná administratívno koordinačná činnosť
- spolupráca s výrobným riaditeľom a projektovými managermi na dennej báze
- komunikácia s vedením spoločnosti a príprava reportov
- aktívna administratívna podpora projektových týmov spoločnosti v spolupráci s projektovými vedúcimi, výrobným a finančným riaditeľom

Informácie o výberovom konaní

štruktúrovaný životopis zašlite na
[email protected]
Uchádzač ktorý zodpovedá požiadavkám bude pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, stavebníctvo, vzdelanie s technickým zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť rozpočtárskeho a kalkulačného softvéru je výhodou nie podmienkou
• logické, praktické, technické a analytické myslenie
• dôslednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť

Spoločnosť sa zaoberá komplexnou elektromontážnou činnosťou. Zameriavame sa na všetky typy stavebných objektov: priemyselné, administratívne a inžinierske siete v regióne východného Slovenska .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4000818  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 340 EUR/mesiac