Junior prípravár / rozpočtár stavieb

TOPA STAV s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, spracovanie a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou
Vypracovanie cenových ponúk, obhajoba cenových ponúk a návrhov
Čítanie technických výkresov
Dopytovanie jednotlivých materiálov a prác
Nákladová a technická príprava stavieb
Kontrola dokumentácie stavieb a technických riešení
Príprava podkladov pre výber subdodávateľov
Príprava podkladov pre verejné obstarávania
Tvorba databáz výrobcov a dodávateľov materiálov
Vyhľadávanie nových subdodávateľov
Hodnotenie dodávateľov a výrobcov na základe smerníc
Vyhodnocovanie dodávateľov, materiálov a ponúk subdodávateľov
Kontrola súpisov vykonaných prác od subdodávateľov
Vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov - vytváranie výrobnej kalkulácie
Technické komentáre k zmluvnej agende
Vytváranie databázy firemných cien
Vytváranie podkladov pre fakturácie
Komunikácia s kvalitárom a výrobným riaditeľom
Komunikácia s obchodným úsekom, so subdodávateľmi, komunikácia s investorom,
Kooperácia so stavbyvedúcim
Účasť na obhliadkach stavby
Vykonávanie prác podľa príkazu nadriadeného
Zasielanie týždenných reportov nadriadenému a vedenie osobných štatistík
Archivovanie tendrov

Príjemné pracovné prostredie
Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
Zázemie v stabilnej firme, priateľský kolektív, podpora vedenia
Mobilný telefón + notebook
13. plat
Motivačné mimoriadne odmeny
Možnosť flexibilného pracovného času a práce formou home office
Firemné teambuildingy

Pracovné miesta sú na pravidelných pobočkách / pracoviskách:
Považská Bystrica, Trenčiansky kraj
Žilina, Žilinský kraj

Toto sú základy, na ktorých spoločnosť stavia svoj úspech - chuť pracovať, nad prácou premýšľať a konať so zreteľom na definovaný cieľ.

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu ponuku a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Organizačné schopnosti
- Analytické myslenie
- Prezentačné schopnosti
- Komunikačné schopnosti - výborná technická a argumentačná schopnosť komunikácie
- Rozhodnosť
- Samostatnosť
- Presnosť
- Precíznosť
- Zodpovednosť
- Odolnosť voči stresu
- Dobrá orientácia v stavebníctve
- Znalosť technologických postupov a technických riešení v pozemných stavbách
- Výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

TOPA STAV s. r. o. je stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa v oblastiach developerstva a rentierstva, zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk
ID: 4788448  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac