Reagujte bez životopisu

Vodič nákladných vozidiel a Strojník - Gréder, Pásový a kolesový báger, Traktor Fendt + stabilizačná, deštrukčná fréza

TOPA STAV s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
8,1 - 10,5 EUR/hod.výška mzdy závisí od dĺžky praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STROJNÍK GRÉDER
Obsluha grédra VOLVO s laserom 2D na profesionálnej úrovni. Výhoda obsluha kolesových a pásových bágrov Údržba prideleného stroja, kontrola technického stavu, čítanie výkresov+meranie - samostatnosť
STROJNÍK PÁSOVÝ A KOLESOVÝ BÁGER, ŠMYKOVÝ NAKLADAČ.
Obsluha bágrov CAT, New Holland. Údržba prideleného stroja, kontrola technického stavu ( dlhoročná prax vítaná ).
Práca s IPH kladivom, svahovacou lyžicou, drviacimi kliešťami.
STROJNÍK TRAKTOR FEND 939 VARIO
Obsluha traktora s výbavou (stabilizačná fréza, deštrukčná fréza, posýpka ). Údržba prideleného stroja, kontrola technického stavu.
VODIČ NÁKLADNÝCH VOZIDIEL
- vodič na osemkole
- obsluha vozidla s hydraulickou rukou
- vodič sklápacieho návesu
- vodič trajlera na prevoz stavebných strojov
- vodič sklápacej cisterny + obsluha ( prevoz sypkých hmôt )

- firemné vozidlo
- firemný mobilný telefón
- trinásty plat
- odmeny a bonusy

kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritéria

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Platný strojnícky preukaz, preukaz o
zdravotnej spôsobilosti, poistenie škody voči
zamestnávateľovi vítané

TOPA STAV s. r. o. je stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa v oblastiach developerstva a rentierstva, zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk

Kontakt

ID: 3945216  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,1 EUR/hod.