Reagujte bez životopisu

Vodič cisternovej súpravy/Vodič - Scania, TATRA, MAN, Volvo

TOPA STAV s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 9 EUR/hod.+ Odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VODIČ CISTERNOVEJ SÚPRAVY
Prevoz sypkých materiálov s obsluhov, údržba prideleného stroja, kontrola technického stavu, vedenie záznamov o prevádzke pracovného stroja.
VODIČ NÁKLADNÝCH ÁUT
Vodič sklápačov (8koly a 6koly)TATRA 815, TATRA Phoenix, MAN, Scania, VOLVO. Údržba prideleného stroja, kontrola technického stavu, vedenie záznamov o prevádzke pracovného stroja.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

- Platný strojnícky preukaz, preukaz o zdravotnej spôsobilosti, poistenie škody voči zamestnávateľovi vítané

TOPA STAV s. r. o. je stavebná spoločnosť zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk

Sverepec 446
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3944569  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.