Elektromontážnik

TOPA STAV s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.od 7 - 10 Eur / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalačné práce
Slaboprúd
Silnoprúd

Budú upresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Elektroinštalácie - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Samostatný elektrotechnik § 22 vyhl. 508/2009 Z.z.
- samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita a lojalita, technické zručnosti, vysoké pracovné nasadenie

TOPA STAV s. r. o. je stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa v oblastiach developerstva a rentierstva, zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk
ID: 3937332  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.