Senior rozpočtár / kalkulant stavieb

TOPA STAV s. r. o.

Miesto práce
Sverepec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou
• nákladová a technická príprava stavieb
• kontrola dokumentácie stavieb a technických riešení
• príprava podkladov pre výber subdodávateľov
• komunikácia so subdodávateľmi, vyhľadávanie nových subdodávateľov komunikácia s investorom, obhajoba cenových ponúk a návrhov
• vyhodnocovanie dodávateľov, materiálov a ponúk subdodávateľov
• účasť na obhliadkach stavby
• kooperácia so stavbyvedúcim
• kontrola súpisov vykonaných prác od subdodávateľov
• vykonávanie prác podľa príkazu nadriadeného

Osobné motorové vozidlo (PC+vlastný telefón)
13. plat
Motivačné mimoriadne odmeny
Práca v stabilnej spoločnosti
Ostatné benefity budú upresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dobrá orientácia v stavebníctve
• zmysel pre presnosť a precíznosť
• znalosť technologických postupov a technických riešení v pozemných stavbách
• samostatnosť, technické myslenie, zodpovednosť
• výborná technická a argumentačná schopnosť komunikácie
• výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

TOPA STAV s. r. o. je stavebno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa v oblastiach developerstva a rentierstva, zabezpečujúca realizáciu kompletných stavebných prác v oblasti pozemného staviteľstva – bytovej, občianskej, priemyselnej výstavby, výstavby inžinierskych sietí, rekonštrukcií a opráv. Naša spoločnosť sa vyprofilovala na silnú, stabilnú, spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorá svojimi skúsenosťami a odborným potenciálom našich pracovníkov, modernou a kvalitnou technikou a technológiou vie vyhovieť a prispôsobiť sa potrebám a požiadavkám každého zákazníka.
Realizáciu náročných diel zvládame vďaka vopred prepracovanému časovému harmonogramu a spoľahlivému prístupu každého jedného zamestnanca. Disponujeme vlastným vozovým parkom, strojovým vybavením a stavebnými mechanizmami.

www.topastav.sk
ID: 3852372  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac