Office manager/Fakturant/ Asistent predaja

TOP spol. s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- domáca a zahraničná korešpondencia – anglický jazyk na dobrej úrovni
- telefonický kontakt so zahraničnými dodávateľmi a kľúčovými zákazníkmi
- reporting v spolupráci s vedením spoločnosti
- preklady nových výrobkov, sledovanie a kontrola platnej legislatívy
- spolupráca na marketingových aktivitách
- komunikácia s obchodnými zástupcami, komunikácia so skladom
- fakturácia tovaru, objednávanie tovaru, zaisťovanie dopravy
- príprava podkladov pre obchodné oddelenie

- práca vo výnimočne peknom modernom pracovisku v príjemnom kolektíve
- stravné lístky
- možnosť profesného rastu

Záujemcov, ktorých životopis nás osloví, pozveme k osobnému pohovoru, ktorý sa bude konať v priestoroch firmy.
Termín pohovoru bude dohodnutý individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Korektnosť, dochvíľnosť, presnosť, dôslednosť, ochota učiť sa, schopnosť plynule komunikovať v slovenskom jazyku a dobrú komunikáciu v angličtine, silné porozumenie predaja a marketingovej stratégie a schopnosť plánovať.

Firma TOP spol. s r.o. je obchodná firma /19 zamestnancov/ pôsobiaca v obore autokozmetiky, autochémie a autodoplnkov. Na slovenskom trhu pôsobíme 25 rokov. TOP spol. s r. o. je výhradným oficialnym distribútorom firiem Turtle Wax, Armor All, STP, WD-40 a ďalších. Pôsobíme na celom území Slovenskej Republiky. Zásobujeme okrem iných zákazníkov prevádzky TESCO, Slovnaft, Shell, veľkoobchody, maloobchody, atď..
Pre viac informácií pozri www.topspol.sk
Vo firme pracuje stabilný, príjemný kolektív.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Drieňová 1
821 01 Bratislava 2
ID: 3390195   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1 000