Montážny a servisný technik

Top Servis Okien s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2024
1 300 - 2 000 EUR/mesiacCelková mzda záleží od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž interiérovej tieniacej techniky
  • Montáž exteriérovej tieniacej techniky
  • Montáž sietí proti hmyzu na okná a dvere
  • Výmena okenného a dverového kovania
  • Servis okien a dverí
  • Práca s pokladňou

  • Budete mať k dispozícii firemné auto, čo vám uľahčí cestovanie na pracovné miesta.
  • Využijete kartu Multisport, ktorá vám umožní relaxovať a udržiavať sa v dobrej kondícii.
  • Budete pracovať v zázemí stabilnej rastúcej spoločnosti, kde máte možnosť rozvíjať sa a rásť spoločne s nami.
  • Bude vás obklopovať príjemný kolektív a pracovať budete v príjemnom prostredí.
  • Získate príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.

Hľadáme šikovného a zručného človeka s technickým myslením, ktorý chce pracovať, nebojí sa výšok a nemá rád monotónnu prácu.

Uprednostňujeme uchádzača so skúsenosťami s montážou exteriérovej tieniacej techniky ako sú exteriérové žalúzie a rolety.

Naša firma sa zaoberá aj pozáručným servisom okien a montážou interiérovej tieniacej techniky. Naším poslaním je čo najlepšie diagnostikovať problém, s ktorým sa na nás zákazníci obrátia a zvoliť najefektívnejšie riešenie.

Ponúkame odborné zaškolenie.

Pošlite nám svoju žiadosť so životopisom a fotografiou. V životopise prosíme uviesť predchádzajúce pracovné skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

vedomosti a skúsenosti v oblasti montáže exteriérovej a interiérovej tieniacej techniky ( výhodou )

samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Top Servis Okien je spoločnosť s tradíciou v oblasti inštalácie tieniacej techniky a servisu okien. Sme hrdí na našu povesť spoľahlivého partnera, ktorý prináša inovatívne riešenia pre interiérové a exteriérové tienenie. Našim zákazníkom poskytujeme širokú škálu produktov vrátane žalúzií, roliet, pergol, sietí proti hmyzu, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a funkčnosti.
Naša spoločnosť kladie dôraz na profesionálny prístup, odborné poradenstvo a vysokú kvalitu služieb. Tím našich skúsených technikov je pripravený riešiť aj tie najnáročnejšie projekty, čím zabezpečujeme spokojnosť našich zákazníkov. Neustále investujeme do moderných technológií a školení, aby sme zostali na špici v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Horenský
Tel.: +421948846779
E-mail: poslať životopis
ID: 4823231  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac