Hlavný účtovník /učtovníčka

TOP RELAX, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 900 - 2 100 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí aj od skúseností kandidáta. Po zaškolení možnosť osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Hlavného účtovníka / účtovníčku na plný úväzok.

Náplň práce zahŕňa:

- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva,

- spracovávanie faktúr, bankových výpisov, interných dokladov,

- zaúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk,

- kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok,

- spracovávanie daňových výkazov a priznaní na DPH, spracovanie KV, SV,

- vypracovávanie ročných účtovných závierok,

- vypracovávanie ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti, atď.),

- štatistické výkazy,

- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti,

- komunikácia so zverenými spoločnosťami a príslušnými úradmi (daňový úrad, finančná správa),

- uzávierkové práce.

- Vedenie účtovnej skladovej evidencie materiálu a tovaru na základe predložených inventúr z prevádzok

- Riadenie cash-flow, plánovanie finančného rozpočtu na daný mesiac, presúvanie financií medzi účtami podľa finančnej potreby

- Správa elektronickej schránky

- Vypĺňanie podkladov z banky pri výročných dňoch kontokorentov

- Príprava podkladov k auditu a asistencia pri audite

- Daňová a účtovná optimalizácia nákladov

- Operatívne riešenie potrieb zákazníka

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Kontrola správnosti úhrad a faktúr

- Príprava výkazov a štatistických výkazov

- Zaoberanie sa cash-flow a finančným plánovaním

Pracovná doba pre pozíciu Hlavný účtovník / učtovníčka je 8 hodín denne, od pondelka do piatku. Flexibilná pracovná doba možná v závislosti od pracovnej záťaže.

Ak hľadáš zaujímavú prácu v oblasti účtovníctva, pridaj sa k nám a staň sa súčasťou nášho tímu. U nás bude

- Získaj príležitosť pracovať v stabilnej a rýchlo rastúcej firme s dlhoročnou tradíciou.

- Získaš atraktívne finančné ohodnotenie a bonusy za tvoju prácu a výsledky.

- Získaj flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočne pracovať z domu alebo z iného miesta.

- Pracuj s tímom skúsených a motivovaných kolegov a získaj nové priateľstvá a kontakty v odbore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa rozhodli reagovať na našu ponuku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba nami vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
OMEGA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie účtovníctva

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 roky skúseností s komplexným vedením účtovníctva

- Znalosť programu Omega nutná

- Znalosť slovenských účtovných predpisov

- Všeobecný prehľad v daňovej legislatíve

- Dôslednosť, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

- Schopnosť zvládať rutinné činnosti

- Schopnosť riešiť problémy

- Systematický prístup k pracovným úlohám

- Príjemné vystupovanie a tímová práca

- Hard skills: skúsenosti s vedením účtovníctva, práca s Omega

- Soft skills: dôslednosť, flexibilita, zodpovednosť, tímová spolupráca, riešenie problémov

- Máš skúsenosti s vedením účtovníctva a chceš pracovať v tíme? Pridaj sa k nám!

Spoločnosť TOP RELAX sa zameriava na oblasť gastronómie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí . Našou najväčšou prioritou je zabezpečovanie závodného stravovania, o čom svedčia aj naše referencie. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu na trhu gastronómie.
Pri poskytovaní gastronomických služieb sa denne zaoberáme realizáciou nových a moderných prvkov technológie výroby a výdaj jedál, čo prispieva k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Nezabúdame ani na zdravú výživu a dbáme na starostlivý výber lokálnych surovín. Zabezpečujeme stravu pre viac ako 250 tisíc stravníkov. V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje aj zriaďovaniu vending a street food zónam. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvárame naše relax zóny podľa požiadaviek na mieru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4787871  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac