Pomocný kuchár

TOP RELAX, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ príplatok za nadčasy + príplatok za nočnú prácu + mimoriadna odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Páca na 3 zmeny,

- obsluha zákazníkov
- príprava výdajného pultu
- príprava príloh teplej kuchyne
- príprava šalátov a studenej kuchyne
- pomocné práce v kuchyni, udržiavanie čistoty a dodržiavanie
- hygienických predpisov HACCP na pracovisku

- práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
- príležitosť osobného rastu
- motivačné finančné ohodnotenie

Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

gastronomia

Počet rokov praxe

1

- Zvládanie stresových situácii
- Samostatnosť
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci
- Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť TOP RELAX sa zameriava na oblasť gastronómie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí . Našou najväčšou prioritou je zabezpečovanie závodného stravovania, o čom svedčia aj naše referencie. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu na trhu gastronómie.
Pri poskytovaní gastronomických služieb sa denne zaoberáme realizáciou nových a moderných prvkov technológie výroby a výdaj jedál, čo prispieva k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Nezabúdame ani na zdravú výživu a dbáme na starostlivý výber lokálnych surovín. Zabezpečujeme stravu pre viac ako 250 tisíc stravníkov. V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje aj zriaďovaniu vending a street food zónam. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvárame naše relax zóny podľa požiadaviek na mieru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4538794  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac