Výdaj stravy a obsluha pokladne

TOP RELAX, s. r. o.

Miesto práce
Bekaert Hlohovec, a. s., Mierová, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacPráca je v oblasti závodného stravovania, na 2 zmeny /ranná od 5 - 17 hod a nočná 17 - 5 hod / Nočný a víkendový príplatok, osobné ohodnotenie. Mzda bude predmetom vzájomnej dohody priamo na pohovore, závisí od skúseností a predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- príprava výdajného pultu
- príprava šalátov a studenej kuchyne
- pomocné práce v kuchyni, udržiavanie čistoty a dodržiavanie
- práca s registračnou pokladňou
- hygienických predpisov HACCP na pracovisku

- práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
- príležitosť osobného rastu
- motivačné finančné ohodnotenie

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť tímovej spolupráce
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci
- Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť TOP RELAX sa zameriava na oblasť gastronómie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí . Našou najväčšou prioritou je zabezpečovanie závodného stravovania, o čom svedčia aj naše referencie. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu na trhu gastronómie.
Pri poskytovaní gastronomických služieb sa denne zaoberáme realizáciou nových a moderných prvkov technológie výroby a výdaj jedál, čo prispieva k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Nezabúdame ani na zdravú výživu a dbáme na starostlivý výber lokálnych surovín. Zabezpečujeme stravu pre viac ako 250 tisíc stravníkov. V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje aj zriaďovaniu vending a street food zónam. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvárame naše relax zóny podľa požiadaviek na mieru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4319686  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac