Pomocný kuchár/kuchárka

TOP RELAX, s. r. o.

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 050 EUR/mesiacv prípade zmenovej prevádzky príplatok za víkend, nočný príplatok, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
-výpomoc kuchárom pri príprave denného menu a jedál
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok
- udržiavanie čistoty a dodržiavanie hygienických predpisov HACCP na pracovisku-

práca v stabilnej spoločnosti

Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

gastronomia

- zvládanie stresových situácii
- samostatnosť
- práca v kolektíve

Spoločnosť TOP RELAX sa zameriava na oblasť gastronómie, organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí . Našou najväčšou prioritou je zabezpečovanie závodného stravovania, o čom svedčia aj naše referencie. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu na trhu gastronómie.
Pri poskytovaní gastronomických služieb sa denne zaoberáme realizáciou nových a moderných prvkov technológie výroby a výdaj jedál, čo prispieva k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Nezabúdame ani na zdravú výživu a dbáme na starostlivý výber lokálnych surovín. Zabezpečujeme stravu pre viac ako 250 tisíc stravníkov. V súčasnosti sa naša spoločnosť venuje aj zriaďovaniu vending a street food zónam. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vytvárame naše relax zóny podľa požiadaviek na mieru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4158837  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac