Koordinátor prekladateľských projektov

TOP PREKLADY, s. r. o.

Miesto práce
Pražská 33, 811 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02/2023
900 - 1 300 EUR/mesiaczákladná zložka + variabilná zložka + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou úspešného uchádzača bude:
- kompletné manažovanie prekladateľských a tlmočníckych projektov
- tvorba cenových ponúk, objednávok, fakturácia
- e-mailová, osobná a telefonická komunikácia s rôznymi typmi klientov (fyzické osoby, firmy, štátna správa, zahraniční klienti) a s dodávateľmi (prekladatelia, korektori, tlmočníci, grafici)
- koordinovanie prekladateľov, korektorov, kontrolórov, grafikov a brigádnikov v rámci projektu
- realizovanie výstupnej kontroly prekladu pred odovzdaním klientovi
- realizácia, konzultácia, dohľad a anticipovanie vývoja nad celým projektom
- práca s databázovým systémom, e-mailovým klientom, balíkom MS Office, CAT Tools, OCR softvérom...
- príležitostné preklady, korektúry a v prípade záujmu aj tlmočenie
- práca projektového manažéra bude vykonávaná interne v našej spoločnosti

Práca v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu, podieľanie sa na zaujímavých prekladateľských projektoch, možnosť získať bohaté skúsenosti, motivačné odmeňovanie v závislosti od výkonu. Skvelá príležitosť aj pre čerstvých absolventov odboru prekladateľstvo a tlmočníctvo, ktorí chcú pracovať v oblasti, ktorú vyštudovali.

V prípade záujmu posielajte životopisy spolu s motivačným listom na [email protected]. Do predmetu napíšte "Office & Project manager". Ak nás Váš životopis zaujme, budete pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferujeme absolventov s lingvistickým vzdelaním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- cit pre jazykové vyjadrovanie (aj v slovenčine)
- precíznosť, dôslednosť (v texte, v procese projektu, v klientovej požiadavke...)
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci
- znalosť ďalšieho svetového jazyka (okrem angličtiny) výhodou
- znalosť práce s CAT Tools výhodou
- osobnosť, ktorá ľahko zapadne do mladého kolektívu s priateľskou atmosférou

Sme prekladateľská agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2006 s klientmi po celom Slovensku aj v zahraničí. Realizujeme rôzne druhy prekladateľských a tlmočníckych projektov, zabezpečujeme právne, technické, ale aj úradné preklady, ponúkame lokalizácie softvérov, grafické spracovanie dokumentov a korektúry textov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3483719  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac